Info

Môžem sa zúčastniť Tanca Slnka, aj keď nie som motorkár?

Áno, Tanec Slnka je pre všetkých, nielen pre motorkárov, ale aj pre nemotorkárov a všetkých fanúšikov motoriek. Je pre všetky vekové kategórie.

Pokiaľ sa chcete akreditovať ako novinár / fotograf na Tanci Slnka, pošlite nám váš príspevok o našom festivale čím skôr na e-mail Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..

Ďakujeme a tešíme sa na spoluprácu. 

 

Je prísne zakázané vnášať do priestoru konania akcie pyrotechnické predmety, otvorený oheň, predmety ohrozujúce bezpečnosť, drogy, psychotropné látky, horľaviny a zbrane akéhokoľvek druhu.

Festivalový areál sprístupníme návštevníkom vo štvrtok 25. júla 2019 o 15.00 hod. vrátane parkovísk. Každý návštevník obdrží po preukázaní sa platným lístkom identifikáciu návštevníka festivalu.

Na festivale je zabezpečený dostatočný počet stánkov s občerstvením. Budú rozmiestnené v niekoľkých gastro zónach.

Každý návštevník dostane po preukázaní sa platným lístkom náramok – identifikáciu návštevníka, ktorý mu bude založený na zápästie.

Na festivale je k dispozícii kombinácia štandardných toaliet, umyvárky, sprchy a chemických toaliet (toitoi). Na festivale sú k dispozícii aj WC pre telesne postihnutých návštevníkov. O údržbu chemických WC sa priebežne stará dodávateľská firma.

Festivalový areál je braný ako jeden celok. V areále sú umiestnené 3 stage, gastro sektor, ihriská a aj miesta na stanovanie. Na vybraných miestach v areále sú umiestnené informačné tabule aj s mapou areálu a popisom.