Ďakujeme Vám, účastníkom Tanca Slnka, veľmi pekne. Máme za sebou 14. ročník Tanca Slnka. Trochu zrekapitulujeme. Program prebehol podľa harmonogramu, až na pár zmien, ktoré boli väčšinou zapríčinené druhou stranou. Čo sa nám podarilo vylepšiť?

Relax zóna na pláži, kde ste si to užívali na 100 %. Na jazdách sme zabezpečili dostatočný počet porcií gulášu a viacero z Vás dostalo aj repete. Vynikajúci ohlas mali aj kúpacie vírivkové kade. Aj keď Vám niektorým chýbali bazény, budúci rok ich určite napustíme.

 Snažili sme sa spestriť ponuku jedál (palacinky, gofry, zmrzlina, domáce syry, bio mäso z domácej výroby, atď.) Bohužiaľ na ceny jedál dosah nemáme. Tak, ako každý rok bol dostatočný počet stánkov, aby ste nemuseli stáť v radách. Určite Vás potešil welcome drink od Tatranského čaju a mohli ste si zobrať aj pamätnú samolepku. K dispozícii bol tiež shop, ktorý sme zriadili na bráne, a kde ste si mohli vymeniť tričká podľa Vašich veľkostí alebo si kúpiť pekný upomienkový predmet z Tanca Slnka.

 Musíme spomenúť aj ceny v tombole, v ktorej pribudli okrem troch nových skútrov s TP aj dovolenky a ďalšie skvelé ceny. Výhercovia súťaží si tiež odniesli hodnotné ceny. Samozrejme, že pár vecí nebolo až takých dokonalých. Na tie sa budúci rok zameriame a budeme sa snažiť o ich zlepšenie. V roku 2016 sme zabezpečili externý kontajner so sprchami, ale ten sa však neosvedčil. Preto sme tento rok vsadili viac na čistotu. Vieme už, že budúci rok budeme musieť priviezť cisternu s vodou s externými sprchami. Areál na Dubníku má určitú kapacitu elektriky a určitý tlak vody, ktorý sa nedá navýšiť. Preto sa musia robiť určité opatrenia, aby sme sa vyhli možným problémom.

Fúkanie v nedeľu ráno nám polícia odmietla, nakoľko už majú nové dregery a tie zaznamenávajú každý pozitívny test. Zaobstarali sme vlastný, ktorý fungoval pomerne dobre vo štvrtok a v piatok, v sobotu s malými problémami, ale v nedeľu ako na potvoru vydržal len jedno fúknutie a skolaboval z toľkých promile. J

Bohužiaľ prichádzajú k nám aj takí návštevníci, čo sa neprišli zabaviť, ale obohatiť sa na úkor iných. V sobotu sa nám podarilo jedného chytiť pri čine, ako vyháčkovával auto na parkovisku. Bol to návštevník na motorke a spal v areáli v stane. Samozrejme, že bol odovzdaný polícii. Už v piatok sme zvýšili počet obchôdzkarov, ktorí strážili vaše stany. A aj v noci sme zvýšili počet SBS, čoho výsledkom bol prichytený zlodej pri čine.

Bohužiaľ sa nedá zabezpečiť stráženie každého stanu . Aj preto je nonstop otvorená šatňa, kde si môžete za jednorázový poplatok 3 eurá odložiť veci na celý víkend a máte k nim nonstop prístup  a viac už neplatíte. Do šatne si môžete vkladať veci, a vyberať z nej, koľkokrát potrebujete.

 
Druhy alkoholických nápojov určujú naši partneri. Aj keď vám chýbali nejaké druhy, v budúcom roku sa posnažíme dotiahnuť Vaše obľúbené značky.

Na Tanci Slnka sa hrá každoročne rock, punk-rock, country, ale aj pop. Je to multižánrové podujatie. Tanec Slnka bol a vždy bude motofestivalom a preto majú motorkári výhody a budú aj do budúcna uprednosťovaní. Tanec Slnka je rodinný a navštevuje ho veľa detí. Preto sú tam rôzne obmedzenia. Teší nás, že Vás prišlo viac než minulý rok. 

Musíme poďakovať všetkým partnerom a sponzorom, lebo bez ich podpory by sa to nedalo zrealizovať. Ďakujeme záchranným zložkám, ktoré boli na Tanci Slnka, miestnej polícii, majiteľovi areálu a jeho pravej ruke a rodinám usporiadateľov.

Najväčšie ĎAKUJEME patrí Vám všetkým, ktorí ste prišli na Tanec Slnka 2017, lebo za skvelú atmosféru vďačíme Vám!