Ďakujeme Vám veľmi pekne. Sme radi, že aj tento rok Vás prišlo viac ako minulý, a máme stále stúpajúcu tendenciu. Aj keď to v sobotu nevyzeralo ružovo s počasím a všade naokolo boli prietrže, Dubník odolal a program bežal podľa plánu s malými obmedzeniami. Vaša spätná väzba k nám je pre nás veľmi dôležitá, tak keď chcete, aby sme sa stále zlepšovali, venujte 3 minúty nášmu dotazníku, ktorý nájdete tu: https://forms.gle/ttPaxA4F2CGUao6d9

Aj tento rok sme spustili veľa noviniek a teší nás, že väčšina má pozitívne ohlasy. Vydarili sa cvičenia na pláži, pridali sme prenosné splachovacie WC, ostala prejazdná cesta v areáli pre záchranné zložky, zaradili sme nové súťaže, čapovali tankové pivo, vratné poháre mali tiež úspech (aj keď na budúci rok spravíme jeden motív aj pre naše nežné pohlavie). Chceli sme vám priniesť viac pohody, nakoľko sa v areáli zrušili chatky, a až na poslednú chvíľu sa nám podarilo vybaviť stany Chill Village, na budúci rok určite vylepšíme a zdokonalíme. Dúfame, že brožúrky (bulletiny) s programom vám pomáhajú, aby ste sa v ňom vedeli lepšie zorientovať a nič nepremeškali.

 

 

Opäť sme zvýšili počet veľkokapacitných stanov, sedenia a prenosné WC s nonstop upratovacou službou, aby boli čisté.

Nadviazali sme spoluprácu so školou bezpečnej jazdy SuperDRIVE. Dúfame, že ste sa naučili poučné veci.

Na rockotéke naše gogo tanečnice nenechali nikoho chladného. Do bohatej tomboly pribudli letecké zájazdy, tri skútre našli svojich majiteľov a aj motorka HD. Vodný ohňostroj nesklamal. Opäť sme s programom a interpretmi lavírovali na tenkom ľade, ale vidíme, že sme spravili dobre.

Tričiek budeme musieť tlačiť viac, aby sme mohli zamieňať aj v sobotu. Čo budúci rok určite zakážeme je páskovanie stanových miest v areáli, nakoľko sú najlepšie miesta obsadené už vo štvrtok , čo je však horšie, že ostávajú voľné aj v sobotu večer. Určite sa budeme snažiť stavať program tak, aby ste sa mohli v skorých ranných hodinách vyspať, nakoľko nás bude čakať nabitý program od rána do večera.

Samozrejme, že sa vynorili aj nedostatky. Mrzí nás, že keď rok promujete nášho bývalého partnera a ten bez predchádzajúceho upozornenia nepríde na vystúpenie. Aj keď sme sa snažili nájsť náhradu, nepodarilo sa, ale dávame si záväzok, že na budúci rok uvidíte oveľa viac kvalitného striptízu a vo väčšom množstve. Nevieme sa zaručiť za všetky externé firmy, ktoré spolupracujú na programe TS, ale určite vieme, že ich budeme ešte viac preverovať. Problém nastal aj so súťažou Dievča TS.

Samozrejme ďakujeme policajným zložkám za ich prístup, hasičským a záchranným tímom v areáli, autocampingu Dubník, mestu Stará Turá. Veľké ďakujem patrí našim partnerom, bez ktorých to nejde. Najväčšie ďakujem patrí Vám návštevníkom festivalu Tanec Slnka. Nezabudnite, že pár lístkov je už v predaji za 20 eur v našom eshope na linku: https://www.tanecslnka.sk/sk/e-shop/vstupenky. Vidíme sa 23.-26.7.2020.