Je za nami 15. ročník. Hneď na úvod musíme poďakovať všetkým partnerom, lebo bez ich podpory by to bolo omnoho ťažšie. Tradične sme pripravili veľa noviniek...

 

Rozšírili sme priestor pred hlavným pódiom. Stánkarov sme premiestnili na vyvýšenú lúku. Všetci návštevníci sediaci vo veľkokapacitnom stane tak mali bezkonkurenčný výhľad na hlavný stage. Stan bol stále plný a ťažko sa dalo nájsť miesto. Pred pódiom bolo preto viac priestoru. Nový zvuk, nové LED obrazovky a väčšie pódium Vás myslím nesklamalo. Pre väčšiu informovanosť sme vám pripravili brožúru (bulletin) do vrecka, umiestnili sme v areáli viac informačných tabúľ a ďalšia LEDka premietala program počas celého TS.

Prehodili sme rockové pódium s country pódiom. Táto rošáda sa však neosvedčila, a preto sa na ďalších ročníkoch vrátime k osvedčenému pôvodnému umiestneniu. Zväčšili sme veľkokapacitné stany a pridali viac sedenia, tak ste si dúfam mali všetci kam sadnúť.

Chill-out zóna na pláži už tradične nesklamala, ako aj kúpacie kade a bazény.

Pre viac aktivít sme pripravili okrem klasických spanilých jázd aj poznávacie jazdy v ranných hodinách. Váš sobotný počet prekvapil aj sprievodcov na Beckovskom hrade.

Viac súťaží, viac cien. Kvalitnejšia tombola - okrem 3 skútrov, dovoleniek, prilieb aj veľa predplatných moto časákov. Vyžrebovali sme aj výhercu motorky Harley-Davidson Street 750.

Väčší počet SBS. Snažíme sa vám zabezpečiť spánok bez túrovania motoriek v skorých ranných hodinách, ako aj poriadok v stanových mestečkách.

Ďakujeme tradične policajných zložkám, miestnym aj okresným, hasičskému zboru, zdravotníkom a miestnej samospráve, krásnemu prostrediu na Dubníku a majiteľom a správcom areálu. Všetkým dobrovoľníkom, organizátorom a ich rodinám!

A na koniec všetkým Vám, ktorí ste prišli, lebo bez vás by to nebol Tanec Slnka. Teší nás, že každým rokom je nás viac. Vám, ktorí si plánujete dovolenky rok dopredu, Vám, ktorí nás navštevujete pravidelne, ale aj Tebe, keď si tu bol prvý krát.