Priatelia, motorkári a priaznivci, ktorí sa k nám na POW WOW Tanec slnka 2020 aj napriek pandemickým obmedzeniam chystáte, čítajte pozorne.

 

Mnohí sa na nás obraciate ohľadom možnosti nocovania v areáli alebo v tesnej blízkosti. Neodrádza vás ani oplotenie či vzdialený prístup k bráne. Veľmi nás teší váš záujem prísť, no za podmienok, ktoré nám určuje zákon a hygienické opatrenia nie je možné zotrvať v areáli dlhšie ako je plánovaný program.
Predovšetkým úprava areálu, obmedzené priestorové možnosti, dostupnosť a úroveň sociálnych zariadení nám to neumožňuje. Prístupná bude iba časť areálu Autocampu Dubník - spodná lúka, verejné sprchy / WC nebudú k dispozícii, iba mobilné chemické toalety.
Povolenie realizovať „Tanec slnka v obmedzenom móde“ si tak vyžiadalo svoju daň, s prihliadnutím aj na naše technické a finančné možnosti. Aj napriek tomu sa tešíme, že vám smieme priniesť kúsok pohodovej atmosféry a pevne veríme, že tieto pocity zdieľame.
Tešíme sa na vás a na program, ktorí spoločne v komornejšej nálade absolvujeme. V prípade záujmu o ubytovanie sa môžete obrátiť na našich partnerov zo Starej Turej či okolia.
Zároveň prosíme o rešpektovanie všetkých pravidiel, ktoré budú kontrolované aj zložkami policajného zboru.
ĎAKUJEME

Tanec slnka Pow Wow 2020 bezpečnostné inštrukcie

 

>>> Zarezervovať vstup na Pow Wow 2020 si môžete TU <<<