Každý ročník ďakujeme predovšetkým, vám návštevníkom, ale Pow Wow Tanec Slnka bol iný ako všetko navôkol.

Tak musíme tento rok dať klobúk dolu a poklaknúť pred partnermi, ktorí to aj napriek svojej neľahkej situácii nevzdali a podporili nás aj tomto nečase. Menovite ďakujeme Staropramen, TATRATEA, mojsklad.sk, Milión drobností, POLO Veľkoobchod, Cestovná kancelária DAKA, @PS SASTIN, STYX.SK, www.laporta.sk, Kellys Bikepark Kálnica, Agropenzión Adam, MiniBikeMania, MARS Group, spol. s r. o., Stará turá Penzión Hájenka, Pepsi SK, Šimák Zámok Pezinok, MiniFARMA, Motoshop Žubor, mesto Stará Turá, www.eventservice.sk.

Celý organizačný tím a Tanec slnka Vám chcel spríjemniť posledný júlový víkend... Vrátili sme sa k nultému ročníku, ktorý bol pre vás tiež bezplatne. Tak sme takmer ako jediný festival pre vás pripravili alternatívu na ktorú bol vstup zdarma.

Takisto sme pre vás niečo pripravili na spanilých jazdách. Vo štvrtok ste si mohli zadarmo v bikecentre Kálnica vyskúšať vlek a zjazd na požičanom bicykli s inštruktorom. V piatok v spracovni ovocia a iného sme mohli ochutnať ich vlastné džemi, vynikajúce marhuľové gule, ktoré pre nás pripravovali poctivé 4 hodiny v Agropenzión Adam a ich vodu, ktorú stáčajú. V sobotu ste mali voľný vstup na minifarmu v Lubine a v nedeľu sme vysvätili naše motorky na sviatočnej omši.

Nielen to, ale aj sprievodný a kultúrny program, ktorý prebiehal celé štyri dni od štvrtka do nedele. Aj keď ste nemohli na Dubníku stanovať, teší nás, že vás mnoho prišlo aj z Čiech.

No organizácia pod holým nebom prináša aj svoje riziká a keď sa niečo celý rok kazí, tak to aj pokračuje ďalej. Počasie nám neprialo, takmer počas celého víkendu lialo a búrky sme si užili aj na Dubníku. Žiaľ, situácia s koronavírusom nám nepriala, kedy v dedinke Poriadie, ktorá je pár km od Dubníka, sa týždeň pred nami konala oslava, kde neskôr zistili výskyt Covidu-19. Celotýždňové diskusie v médiách spôsobili aj to, že mnohých z vás, najmä miestnych a nerozhodnutých motorkárov, to odradilo.

Tak či onak, sme sa spoločne bavili a súťažili o ceny.
No ak ste sa nezúčastnili a chcete mať nejakú pamiatku, tak je stále v predaji limitovaná séria tričiek Pow Wow. Môžete si ich objednať tu - https://www.tanecslnka.sk/sk/uncategorised/pamatne-tricko-v-predaji-limitovana-ponuka alebo nášho brandu - https://www.tanecslnka.sk/sk/e-shop.

Ak chcete podporiť motorkársky festival Tanec slnka, lístky na budúci rok môžete kúpiť tu - https://www.tanecslnka.sk/sk/e-shop/vstupenky/predpredaj-listok-na-tanec-slnka-2021.

Tešte sa na aftermovie Pow Wow Tanec slnka, ktoré zverejníme už tento týždeň.

Ďakujem všetkým, ktorí sa podielali na tomto ročníku, lebo ako viete, bol tento rok pre vás bezplatne a mnohí z nás participovali bez nároku na honorár.

Vidíme sa snáď 22. - 25. 7. 2021 a podporujte Tanec slnka. ĎAKUJEME.