Štvrtok 28.7.2022

 

Hlavné pódium

15:00              Otvorenie Tanca Slnka a hymny 15:05 – 15:15 Predstavenie finalistiek dievčat Tanca Slnka

15:15 – 15:45 Mototrial show Marek Wünsch

16:00               Spanilá jazda do bikeparku v Kálnici, bioguláš pre účastníkov jazdy grátis

16:30 – 17:00 Fúka z dvoch strán

17:00 – 17:30 Traja za jedného

17:30 – 18:00 Mototrial show Marek Wünsch

18:00 – 19:00 V-36

19:00 - 19:30 Dievča TS –Zarob čo najviac

19:30 – 20:00 Vyhodnotenie denných súťaží

20:00 – 21:00 Karpina

21:00 – 21:15 Dievča TS - Limitovaná séria 

21:15 – 21:30 Štvrtková tombola

21:30 – 22:30 Heľenine oči

22:30 – 23:00 Program 18+ - dámsky striptíz

23:00 – 23:30 Vlhké triko, mokré boxerky

23:30 – 00:30 Morčata na útěku

 

Country stage

20:00 – 02:00 Country Limit Club

 

Staroprameň rock stage 

16:00 – 17:00 Horizont

19:00 – 20:00 Poludnica

21:00 – 04:00 Rockotéka

 

Športový areál

16:20   Plážové kolky  

18:20  Turnaj v badmintone  

20:20  Plážový kriket

 



Piatok 29.7.2022

Hlavné pódium

09:00 – 11:00 Poznávacia jazda do Agropenziónu Adam

10:00              Dobré ráno Tanec Slnka

10:00 – 17:00 Vodné atrakcie

10:30 – 11:00 Dievča TS – najladnejší nástup

11:00 – 11:45 SVK vs CZK vo vodnom futbale

12:00 – 14:30 Spanilá jazda do Myjavy

12:30 – 13:00 Správna poloha 

13:00              Kaskadérska show na námestí M.R. Štefánika v Myjave

13:00 – 13:30 Riťotras

13:30 – 14:00 Neposlušný bike

14:00 – 14:30 Nafukovacia atrakcia sutaz

14:30 – 15:00 Nafukovacia atrakcia sutaz

15:00 – 15:30 Crazy day - kaskadéri na Tanci Slnka

15:30 – 16:00 Dievča TS a ich športové výkony

16:00 – 16:30 Válame sudy

16:30 – 17:00 Kópia

17:00 – 17:30 Crazy day - kaskadéri na Tanci Slnka

17:30 – 18:00 Staroprameň Pollitrák

18:00 – 19:00 Stoned (Rolling Stones revival)

19:00 – 19:30 Dievča TS – limitovaná edícia

19:30 – 20:00 Vyhodnotenie denných súťaží

20:00 – 21:00 Desmod a Robo Šimko

21:00 – 21:15 Dievča TS – zarob čo najviac

21:15 – 21:30 Piatková tombola 

21:30 – 22:30 Iné Kafe

22:30 – 22:45 Program 18+ dámsky striptíz

22:45 – 23:00 Vlhké triko a mokré boxerky

23:00 – 00:00 Maxim Turbulenc

00:00 – 00:30 Vyhodnotenie vlhké triko a mokré boxerky

00:30 – 01:30 Grobiani

 

Country stage

15:00 – 21:00 Corida

22:00 – 04:00 Kaňon

 

Staropramen rock stage 

13:00 – 14:00 

15:00 – 16:00 EUFORY

17:00 – 18:00 The rest

19:00 – 20:00 Johnny Cash revival

20:30 – 21:30 Intrepid Metallica

22:00 – 04:00 Rockotéka

 

Športový areál

11:20  Turnaj v plážovom ping-pongu          

13:20   Plážový kolotoč

15:20   Turnaj v plážovom futbale (4-členné družstvá)        

19:20   Beachball (2-členné družstvá)       

    

Pláž

11:00 – 12:00 Vodné aktivity: najpresnejší a najstabilnejší surf

15:00 – 16:00 vodný basketball

 

Gastro zóna

11:00 – 16:00 Detský program 

Sobota 30.7.2022

 

Hlavné pódium

09:30 – 11:30 Poznávacia jazda na Mohylu M.R. Štefánika v Brzovej pod Bradlom

10:00               Dobré ráno Dubník

10:10 – 10:30 Garáž V8

10:30 – 11:00 Dievča TS a jej book

11:00 – 11:30 Predstavenie moto noviniek od Spiatočka.sk

11:30 – 12:00 Zbieraj skalpy

12:00 – 12:45 Garáž V8

13:00              Spanilá jazda do Starej Turej

13:15 – 13:45 Sebastián najmladší jazdec Rally

13:45 – 14:15 Čo nové od Spiatočka.sk

14:00              Jediná drift show v ČR a SR v Starej Turej na Mierovej ulici /stuntriding/

14:15 – 14:45 Kto z koho

14:30 – 15:00 Lov bizóna

15:00 – 15:30 bezpečná jazda na motorke od Spiatočka.sk

15:30 – 16:00 Vysvätenie motoriek 

16:00 – 16:30 Peschel Special show na moste

16:30 – 17:00 Dievča TS – ja a moje 2 minúty

17:00 – 17:30 Peschel Special show na moste

17:30 – 18:30 LOJZO

18:30 – 18:45 Dievča TS – zarob čo najviac

18:45 – 19:00 Vyhodnotenie denných súťaží

19:00 – 20:00 ARZÉN

20:00 – 20:30 Dievča TS – limitovaná edícia

20:30 - 20:40 California Dreams

20:40 – 21:00 Vyhraj skúter 50 cm3 za najväčší počet tombolových lístkov

21:00 – 22:00 Zóna A

22:00 – 22:30 vyhodnotenie súťaže dievča Tanca Slnka

22:30 – 23:00 Tombola

23:00 – 00:00 Gladiator

00:00 – 00:30 Vodný ohňostroj

00:30 – 01:30 BIJOUTERRIER

 

Country stage

15:00 – 21:00 

22:00 – 04:00 

 

Staropramen rock stage 

13:00 – 14:00 JamSquad

15:00 – 16:00 Primitívi

17:00 – 18:00 BALLSQUEEZER 

18:30 – 19:30 V-36

20:00 – 21:00 KABÁT WAŤÁK REVIVAL

22:00 – 23:45 California dreams 

20:00 – 00:00 Rockotéka

 

Športový areál

11:20  Bocca  

13:20   Turnaj v plážovom volejbale (3-členné družstvá)                 

15:20   Šípky   

19:20   Turnaj vo frisbee (3-členné družstvá)   

        

Pláž

11:00 – 12:00 Vodné pólo

15:00 – 16:00 Vodné aktivity: najrýchlejší surf

 

Gastro zóna

11:00 – 16:00 Detský program 

 

 

 

 

Lístky v predpredaji si môžete zakúpiť tu: https://www.tanecslnka.sk/sk/e-shop/vstupenky/

 

VIP stanové ubytovanie si môžete rezervovať tu: https://www.tanecslnka.sk/sk/e-shop/ubytovanie/

 

Pre aktuálne informácie sledujte naše sociálne siete: 

Facebook: https://www.facebook.com/tanecslnka/ 

Instagram: https://www.instagram.com/tanecslnka/?hl=sk

 

 

Tešíme sa na Vás

Tanec Slnka