Program

Termín 25. júla - 28. júla 2019.

Potvrdené kapely: Iné Kafe, Zóna A

 

Tešíme sa na Vás

Tanec Slnka

 

Tanec Slnka bol 26. júla - 29. júla 2018. 

 

Štvrtok 26.7.2018

HLAVNÉ PÓDIUM
15:00 Otvorenie TS
15:00 – 15:15 Krájanie narodeninovej ovocnej torty 
15:15 – 15:45 Bimbo alias Pavel Balaš a jeho šou
15:45 – 16:00 Prvá pomoc pri nehode
16:00 – 16:30 Tlačenie suda Staropramen /súťaž s motorkou/
17:00 – 19:00 Spanilá jazda na agropenzión Adam, bio guláš a kofola pre účastníkov jazdy TS zadarmo
17:15 – 17:45 Riťotras /súťaž/
17:45 – 18:00 15. ročník Vyhraj Harley-Davidson
18:00 – 18:30 Staropramen pollitrák s hadičkou /súťaž/
18:30 – 19:00 Čo sa dá spraviť na motorke /mototrial/
18:00 – 19:00 Fidlicanti /SK/
19:00 – 19:20 Bodypainting 
19:20 – 19:40 Vyhodnotenie denných súťaží
19:40 – 20:00 Pozbieraj čo najviac lístkov 
20:00 – 21:00 Dorian Gray /SK/ 
21:00 – 21:10 Svadba na TS
21:10 – 21:20 Tričko za odvahu 
21:20 – 21:30 15.ročník – Vyhraj Harley-Davidson
21:30 – 22:30 Aleš Brichta /CZ/ 
22:30 – 22:45 Program nad 18 + striptíz 
22:45 – 23:00 Okomer - Péromer
23:00 – 24:00 Seventh Weapon /SK/ 
24:00 – 00:30 Okomer – Péromer 
00:30 – 01:30 The Gang /SK/ 
01:30 15.ročník: Vyhraj Harley-Davidson

Country stage
15:30 Country popoludunie
15:30 – 17:30 Potlach s Tancom Slnka 
17:30 – 18:30 Pesničky na prianie 
18:30 – 19:00 Bábkové divadlo nielen pre deti
19:00 – 19:30 Bábkovská afterparty
19:30 – 19:45 Bodypainting
19:45 – 20:00 Svadba na TS 
20:00 – 02:00 Kaňon /SK/
21:00 15.ročník – Vyhraj Harley Davidson
23:00 15.ročník – Vyhraj Harley-Davidson

Rock stage
15:45 Rock na srdci 
16:30 – 17:30 Inside /SK/
18:30 – 19:30 Túlavý pes /SK/
20:00 – 04:00 Rockotéka 
21:00 15.ročník – Vyhraj Harley-Davidson
23:00 15.ročník – Vyhraj Harley-Davidson
04:37 Vítame východ Slnka a niečo si prajeme a meditujeme

Športový areál (na plážovom ihrisku)
16:00 Plážový kroket 
18:00 Vybíjaná 3-členné družstvá
19:30 Stolová hra Duch
21:00 Beachball so svietiacou loptičkou

Nákupná zóna
15:00 – Bodypainting

 


PIATOK 27.7.2018

Hlavné pódium
09:30 – 11:00 Poznávacia jazda Minifarma Lubina (vstup zdarma pre účastníkov TS) 
10:00 – Dobré ráno Dubník
10:00 – 10:15 Krájanie narodeninovej orieškovej torty 
10:15 – 11:00 Indiáni na TS /súťaž/
11:00 – 11:30 Umenie dvojnásobného majstra v mototriali a cyklotriali
12:00 – 14:30 Spanilá jazda do Kálnice, návšteva Bikercentra/ ukážky jázd v parku, guláš a nealko pivo pre účastníkov TS grátis 
12:15 – 13:45 Indiáni na TS /súťaž 2x/
13:45 – 14:00 15.ročník – Vyhraj Harley-Davidson 
14:00 – 14:30 Nohavice /súťaž/
14:30 – 15:00 Skalpy /súťaž s motorkou/
15:00 – 15:30 Pavel Balaš 
15:30 – 16:00 Prvá pomoc tesne po nehode motorkára
16:00 – 16:30 Drž, chyť a nepusti /súťaž/
16:30 – 17:00 15. ročník - Vyhraj Harley-Davidson
17:00 – 17:15 Rock v podaní 13-ročného Branka Maliny – víťaza Malokarpatského slávika 2017
17:15 – 17:30 Bodypainting 
17:30 – 18:00 Vyhodnotenie piatkových súťaží
18:00 – 19:00 Peter Cmorik /SK/
19:00 – 19:30 Tričko za odvahu 
19:30 – 19:40 Občiansky preukaz TS
19:40 – 20:00 Pozbieraj čo najviac lístkov
20:00 – 21:00 Waťák Kabát Revival /CZ/ 
21:00 – 21:10 Sobotná svadba TS
21:10 – 21:20 Plavky za odvahu 
21:20 – 21:30 15-ročník: Vyhraj Harley Davidson
21:30 – 22:30 Turbo /CZ/ 
22:30 – 22:45 Program nad 18 + 
22:45 – 23:00 Okomer a Péromer 
23:00 – 24:00 Billy Barman /SK/
00:00 – 00:15 Plavky za odvahu
00:15 – 00:30 Okomer a Péromer
00:30 – 01:30 Reckless Roses (Guns N‘ Roses) /HU/
01:30 – 15-ročník: Vyhraj Harley Davidson

Country stage 
10:15 – Country vstáva - Moderuje Pali Hraška
10:40 – 14:00 Hráme country hity sveta
14:00 – 14:30 Bábkové divadlo nielen pre deti
14:30 – 15:00 Zoznamujeme sa s bábkami
15:00 – 15:30 Step Bridge/SK/
15:30 – 17:30 Neznámi AKUSTIK /SK/
17:30 – 18:00 Step Bridge /SK/
18:00 – 18:10 Bodypainting
18:10 – 18:20 15-ročník: Vyhraj Harley Davidson
18:15 – 18:30 Svadba na TS
18:30 – 19:30 Zuzana Suchánková & Fine Boosters /SK/
19:30 – 20:00 Step Bridge /SK/
20:00 – 21:30 Pacifik aneb jak je neznáte /CZ/
21:30 – 21:50 Prehliadka spodnej bielizne z Divokého západu
21:50 – 22:00 15-ročník: Vyhraj Harley Davidson
22:00 – 23:15 Maxim Turbulenc /CZ/
23:15 – 24:00 Step Bridge /SK/
24:00 – 05:00 Úsvit /SK/

Rock stage
10:45 Rock v hlave 
14:00 – 15:00 MF /SK/
16:00 – 17:00 Chaos in head /CZ/
18:00 – 19:00 Dafy and the Rafters /SK/
20:00 – 05:00 Rockotéka a málo Disco
21:00 15-ročník: Vyhraj Harley Davidson
23:00 15-ročník: Vyhraj Harley Davidson
04:45 – Slnko vychádza a niečo si prajeme a meditujeme

Športový areál
11:00 Šípky 
13:00 Plážové kolky 
15:00 Turnaj v plážovom futbale (4-členné družstvá) 
19:00 Dobble v stolovej hre
21:00 Turnaj vo frisbee 


Nákupná zóna 
11:00 Bodypainting 
Gastro zóna
17:00 – 18:00 Detský Sparťan (Detská športová olympiáda Tanca Slnka)

 

SOBOTA 28.7.2018

Hlavné pódium
09:30 – 11:00 Poznávacia jazda na hrad Beckov – prehliadka so sprievodcom zadarmo pre účastníkov TS 
10:00 – Dobré ráno Dubník! 
10:00 – 10:15 Krájanie narodeninovej čokoládovej torty
10:15 – 10:45 Škola bezpečnej jazdy 
10:45 – 18:00 Atrakcie na TS 
11:00 – 11:30 Kaskadéri Crazy day
11:30 – 12:30 Slovensko versus Česko – zápas vo vodnom futbale
13:00 – 15:00 Spanilá jazda do Starej Turej 
13:15 – 13:45 Zlíž si svojho partnera /súťaž/
13:45 – 14:15 Beerpong /súťaž/
14:00 – Kaskadérska show na Mierovej ulici v Starej Turej
13:45 – 14:15 Kaskadéri v Starej Turej 
14:15 – 15:00 Energický býk
15:00 – 15:30 Pole Dance 
15:30 – 16:00 Najviac ľudí na motorke /súťaž s motorkou/
16:00 – 16:30 Prvá pomoc 
16:30 – 17:00 Kaskadéri 
17:00 – 17:15 15-ročník: Vyhraj Harley Davidson 
17:15 – 17:30 Bodypainting 
17:30 – 18:30 Morčata na úteku /CZ/
18:30 – 18:50 Vyhodnotenie súťaží 
18:50 – 19:00 Hádžeme svadobnú kyticu
19:00 – 19:30 Pozbieraj čo najviac lístkov – odovzdanie skútra 
19:30 – 20:30 Richard Müller /SK/
20:30 – 21:00 15-ročník: Vyhraj Harley Davidson – vyžrebovanie výhercu
21:00 – 22:00 Slobodná Európa /SK/
22:00 – 22:30 Tombola: 3 skútre a 22 cien 
22:30 – 23:15 Grobiani /SK/ 
23:15 – 23:30 Program 18 + pánsky striptíz
23:30 – 00:15 Requiem /SK/
00:15 – 00:30 Ohňostroj
00:30 – 00:45 Okomer a péromer
00:45 – 01:45 Thierry and Friends /SK/

Country stage
10.30 Country ožíva 
10.40 Hráme české a slovenské country, folk a trampské piesne
12:30 – 15:30 Corida /SK/
15:30 – 16:00 Bábkové divadlo nielen pre deti
16:00 – 16:30 Staňte sa bábkarom
16:30 – 17:00 Manželský obrad
17:00 – 18:0 Pole Iron Fight (v kategóriach kids, amatér, exotic)
18:00 – 19:45 50. výročie okupácie Československa (Honza Kryl, Stano Granec a Frendi /CZ a SK/)
19:45 – 20:00 Prvý novomanželský arodičovský tanec 
20:00 – 20:45 Pole Iron Fight (v kategóriach gold, group)
20:45 – 21:00 Krájanie svadobnej torty
21:00 – 22:30 Ivo Jahelka /CZ/
22:30 – 23:00 Čepčenie nevesty
23:00 – 04:00 Country Limit Club /SK/ 
01:00 – Únos nevesty

Rock stage
11:00 – 13:00 Rock v krvi
13:00 – 14:00 V-36 /SK/
15:00 – 16:00 Kelwin /CZ/
17:00 – 18:00 Lady Kate /CZ/
19:00 – 05:00 Rockotéka a málo Disco
04.40 Vítame nový deň a meditujeme


Športový areál
11:00 Bocca 
14:00 Activity v stolnej hre
16:00 Turnaj v plážovom volejbale (3-členné družstvá)
21:00 Turnaj vo frisbee
Nákupná zóna
11.00 – Bodypainting
Gastro zóna
17:00 – 18:00 Tvorivé dielne pre deti

 

NEDEĽA 29.7.2018

Country stage
10:00 Panachída (bohoslužba za zosnulých motorkárov) a posvätenie motoriek kňazom Ondrejom Hricutom

 

Tešíme sa na Vás

Tanec Slnka

 

Hlavné pódium

10.00              Dobré ráno Dubník

10.15 – 11.00 Vodný futbal

11.00 – 15.00 Nafukovacie atrakcie

12.00 – 12.30 Kynologický záchranný zbor SR

13.00 – 14.00 Spanilá jazda do Starej Turej

13.15 – 13.45 Lov bizóna

13.45 – 14.15 Indiánske pow vau

14.00 – 15.00 Kaskadéri v Starej Turej Crazy Day

14.30 – 15.15 Vytvorenie útočného vedenia (ukážka a súťaž hasičských záchranárov)

15.15 – 16.00 Kto nenájde, končí

16.00 – 16.30 Indians Motor

16.30 – 17.00 Vašek Gryc, majster Európy na trialbicykli

17.30 – 18.00 Štvorkolky a skúter show

18.00 – 19.00 Grobiani /SK/

19.00 – 19.15 Vyhodnotenie sobotných súťaží

19.15 – 19.30 Pamätné tričko za odvahu

19.30 – 20.30 Horkýže Slíže /SK/

20.30 – 20.45 Pozbieraj čo najviac lístkov a vyber si skúter

20.45 – 21.00 Večerná show

21.00 – 22.00 Katarína Knechtová /SK/

22.00 – 22.30 Tombola 22 cien

22.30 – 23.30 RAMMSTEIN Revival Band /SK/

23.30 – 23.45 Vodný ohňostroj

23.45 – 24.00 Program nad 18+ - striptíz

00.30 – 01.30 Nocadeň /SK/

Country stage

15.00 – 19.00 Country pesničky na želanie DJ Joky

19.00 – 01.00 Country limit club /SK/

01.00 – 03.00 Karaoke Country

Rock stage

13.00 – 14.00 Fidlicanti /SK/

14.30 – 15.30 Ewelin /SK/

16.00 – 17.00 Kelwin /CZ/

17.30 – 18.30 Dr.Hekto /CZ/

19.00 – 20.00 Billy Kellner /SK/

21.30 – 22.30 Pentagramček /SK/

22.30 – 23.00 Súťažíme v Rock stage

23.00 – 04.00 Rockotéka a Discopárty s DJ Tominom

Gastro zóna

11.00 – 11.30 Motoškola s Crazy Day

11.30 – 12.00 Airwheel – prezentácia elektrických kolobežiek

12.00 – 12.30 Fotenie na fotoknihu

17.00 – 17.30 Tandem s motorkou

18.30 – 19.00 Fotenie na fotoknihu

Športový areál

12.00              Plážový kroket

15.00              Turnaj vo plážovom futbale

20.00              Plážové kuželky

21.00              Turnaj vo frisbee

Hlavné pódium

10.00              Dobré ráno Dubník

10.15 – 11.00 INDIÁNI na Tanci Slnka (pláž)

11.00 – 11.30 Exhibičné zápasy v boxe

12.00 – 13.00 Spanilá jazda do Kálnice, návšteva Bikerscentra / ukážky jázd v parku, guláš a nealko pivo pre účastníkov TS grátis

12.15 – 13.00 INDIÁNI na Tanci Slnka

13.15 – 13.45 Bungee jump pre menej odvážnych

13.45 – 14.15 Zápasy v ringu

14.15 – 14.45 Bojová výprava

15.00 – 15.30 Ring

15.30 – 15.45 Čínske bojové umenie Wu-shu (Centrum Stará Turá)

15.45 – 16.15 Hasičský Iron Man / ukážky práce hasičov a súťaž

16.45 – 17.15 Exhibičné zápasy K1

17.15 – 17.30 Prvá pomoc pri nehode motorkára

17.30 – 18.00 Exhibičné zápasy MMA

18.30 – 19.30 Chiki Liki Tu-a /SK/

19.30 – 19.45 Vyhodnotenie piatkových súťaží

19.45 – 20.00 Pamätné tričko za odvahu

20.00 – 21.00 Polemic /SK/

21.00 – 21.15 Okomer

21.15 – 21.30 Pozbieraj čo najviac lístkov

21.30 – 22.30 Kiss Forever Band/H/

22.30 – 23.45 Program nad 18+ – striptíz

22.45 – 23.00 Okomer a peromer

23.00 – 24.00 Bijouterrier /SK/

00.00 – 00.30 Okomer a peromer

00.30 – 01.30 Heľenine oči /SK/

Country stage (Oldies deň)

15.00 – 19.00 Oldies hity hrá DJ Joky

19.00 – 01.00 Jada /SK/

01.00 – 03.00 Oldies Párty

Rock stage

13.00 – 14.00 Dlhá doba /SK/

14.30 – 15.30 J!Scream /CZ/

16.00 – 17.00 K2 /CZ/

17.30 – 18.30 Zakázaný prístup /SK/

19.00 – 20.00 Waťák Kabát Revival /CZ/

21.30 – 22.30 Atmosferik /SK/

22.30 – 23.00 Súťaže v Rock stage

23.00 – 04.00 Rockotéka a Discopárty s DJ Tominom

Gastro zóna

11.00 – 11.30 Airwheel – prezentácia elektrických kolobežiek

11.30 – 12.00 Fotenie na fotoknihu

16.15 – 16.45 Pretláčanie motoriek

18.30 – 19.00 Fotenie na fotoknihu

Športový areál

12.00              Petangue (vedľa parkoviska pre motorky)

15.00              Turnaj v plážovom volejbale

20.00              Boccia

21.00              Beach ball so svietivou loptičkou

Hlavné pódium

15.00 – 15.10 Otvorenie TS

15.10 – 15.30 Pavel Balaš, viacnásobný majster ČR v mototriale

15.30 – 15.45 Jazda pomalosti

15.45 – 16.00 Transport zraneného / ukážka hasičov + súťaž

16.00 – 16.30 Základy prvej pomoci / zásah zdravotníkov

17.00 – 18.00 Spanilá jazda na agropenzión Adam,

                       bioguláš a kofola pre účastníkov jazdy Tanca Slnka 2017 zadarmo

17.15 – 17.30 Šikovné ruky našich motorkárok

18.00 – 19.00 Atmosferik /SK/

19.00 – 19.15 Pamätné tričko za odvahu

19.15 – 19.30 Vyhodnotenie štvrtkových súťaží

19.30 – 20.00 Pavel Balaš Hlavná Mototrial show

20.00 – 21.00 Requiem /SK/

21.00 – 21.10 Pozbieraj čo najviac lístkov

21.10 – 21.20 Pamätné tričko za odvahu

21.20 – 21.30 Bimbo v noci

21.30 – 22.30 Premier /CZ/

22.30 – 22.45 Okomer a peromer

22.45 – 23.00 Program nad 18+ – striptíz

23.00 – 24.00 Hoväda.sk /SK/ s ohňovými efektmi

24.00 – 00.30 Okomer a peromer

00.30 – 01.30 Hoväda /SK/

Country stage

17.00 – 19.00 Country podvečer hrá DJ Joky

19.00 – 01.00 Kaňon /SK/

01.00 – 03.00 Country bál

Rock stage

15.00 – 16.00 The Mythus /SK/

16.30 – 17.30 RockArea /SK/

19.00 – 20.00 Dafy and the Rafters /SK/

20.30 – 21.30 Jozefovekone /SK/

21.30 – 22.00 Súťaže v Rock stage

22.00 – 04.00 Rockotéka a Discopárty s DJ Tominom

Gastro zóna

15.30 – 16.00 Airwheel – prezentácia elektrických kolobežiek

16.00 – 16.30 Fotenie na fotoknihu

17.30 – 18.00 Motoškola a základ trialu

18.30 – 19.00 Fotenie na fotoknihu

Športový areál

16.00              Turnaj v badmintone

19.00              Šípky

21.00              Turnaj vo frisbee