Program

Termín 25. júla - 28. júla 2019.

 

Štvrtok 25.7.2019

 

Hlavné pódium

15:00              Otvorenie Tanca Slnka a hymny

15:15 – 15:45 Vladimír Kothay a Pavel Balaš a ich show

15:45 – 16:15 Superdrive – Škola bezpečnej jazdy a ako lepšie spoznať svoju motorku 

16:15 – 16:45 Získaj skalpy

17:00              Spanilá jazda na Agropenzión Adam a spracovne ovocia pre účastníkov jazdy bioguláš, kofola a malé prekvapenie zdarma

17:05 – 17:30 Dobrého nič nepáli /s pizza Fabbrica/

17:30 – 18:00 Mototrial

18:00 – 19:00 Requiem

19:00  19:30 Superdrive – Škola bezpečnej jazdy a správny posed a technika

19:30 – 19:40 Vyhraj Harley Davidson za SMS

19:40 – 20:00 Vyhodnotenie denných súťaží

20:00 – 21:00 Penzistor

21:00 – 21:15 Airbag vesta od helite airbags

21:15 – 21:30 Vlhké triko

21:30 – 22:30 Horkýže slíže

22:30 – 22:45 Program 18+ - dámsky striptíz

22:45 – 23:00 Vyhraj Harley Davidson za SMS a najväčší počet tombolových lístkov

23:00 – 23:30 Vlhké triko, mokré boxerky

23:30 – 00:30 Hoväda.sk

 

Country stage

20:00 – 02:00 Dolár band

 

Staroprameň rock stage 

16:30 – 17:30 Blackstars band

19:00 – 20:00 Carpe Diem

22:00 – 04:00 Rockotéka

 

 

Športový areál

16:20              Turnaj v badmintone

18:20              Plážové kolky

20:20              Beachball (2-členné družstvá)

 

 

Piatok 26.7.2019

 

Hlavné pódium

09:00 – 11:00 Poznávacia jazda na hrad Beckov (vstup pre účastníkov zdarma)

10:00              Dobré ráno Tanec Slnka

10:15 – 10:45 SuperDRIVE – Škola bezpečnej jazdy a náklon motorky a správne nastavenie motocykla 

10:45 – 11:15 Možné aj nemožné na motorke

11:15 – 11:45 Indiáni na Dubníku

12:00 – 14:30 Spanilá jazda do Kálnice a ukážky jázd v bikeparku

                       Pre účastníkov jazdy guláš a nealko pivo zadarmo

12:15 – 12:45 Indiáni na Tanci Slnka

13:00 – 13:30 Lukostreľba

13:00 – 13:30 SuperDRIVE – Škola bezpečnej jazdy v Kálnici

13:30 – 14:00 Klobúčku hop

14:00 – 14:30 Klobáska 

14:30 – 15:00 Všetci sa naučia, že klamať a kradnúť sa neoplácalo v stredoveku a dnes

15:00 – 15:30 Niekto to rád pikantné /s pizza Fabbrica/

15:30 – 16:00 Prvá pomoc pri nehode 

16:00 – 16:30 Upálenie bosorky – Krásna mladá žena je Inkvizíciou odsúdená za čarovanie a kacírstvo upálením na hranici. Preto nech príde každý kto vidieť chce, ako končia čarodejnice

16:30 – 17:00 Hasiči v akcii

17:00 – 17:30 „Kody“ a „Bimbo“

17:30 – 17:50 Sokoliari 

17:50 – 18:00 Vyhraj Harley Davidson za SMS

18:00 – 19:00 Zóna A

19:00 – 19:15 HELITE airbag a jej vesty

19:15 – 19:45 Staroprameň pollitrák

19:45 – 20:00 Vyhodnotenie denných súťaží

20:00 – 21:00 Kiss Forever Band

21:00 – 21:15 Ohňová show 

21:15 – 21:30 Najviac lístkov, Vyhraj Harley Davidson

21:30 – 22:30 Kali

22:30 – 22:45 Program 18+ dámsky striptíz

22:45 – 23:00 Vlhké triko a mokré boxerky

23:00 – 00:00 Smola a Hrušky

00:00 – 00:30 Vyhodnotenie vlhké triko a mokré boxeri

00:30 – 01:30 Rammstein Member’s Club

 

Country stage

15:00 – 21:00 Country Limit Club

22:00 – 04:00 Slnovrat

 

Staroprameňrock stage 

13:00 – 14:00 Hrubý domáci produkt

15:00 – 16:00 Bad shot

17:00 – 18:00 The Mytus

19:00 – 20:00 Docela

21:00 – 22:00 Waťák Kabát Revival

22:00 – 05:00 Rockotéka

 

Športový areál

11:20               Dobble – stolná hra

13:20               Activity – stolná hra (2-členné družstvá)

15:20               Turnaj v plážovom futbale (4-členné družstvá)

19:20               Plážový kriket

 

Pláž

10:00 – 11:00  Pozdrav slnka z OZ Centrum Santosa /JOGA/ (pomôcky budú k dispozícii)

11:00 – 12:00  GO FIT! Zameranie na posilnenie tela s využitím vlastnej váhy (pomôcky budú k dispozícii) + flaša Mattoni pre cvičiacich 

15:00               Vodné aktivity: najrýchlejší a najsilnejší surf

 

Gastro zóna

Rozprávkové dopoludnie pre rodiny s deťmi s eventovou agenutúrou Pintas

11:00              Tvorivé dielničky

15:00              Rozprávkové športové súťaže s animátormi

 

 

 

Sobota 27.7.2019

 

 

Hlavné pódium

09:30 – 11:30 Poznávacia jazda na farmu New Zealand – Modrová (vstup zdarma pre účastníkov) 

10:00              Dobré ráno Dubník

10:10 – 10:30 Predstavenie dievčat TS 

10:30 – 11:00 Adam ‘Special‘ Peschel

11:00 – 17:00 Nafukovacie atrakcie

11:00 – 11:30 Tanec na TS 

11:30 – 12:00 SuperDRIVE – Škola bezpečnej jazdy predvídanie a obchádzanie motorky

12:00 – 12:45 SK-CZ Vodný futbalový zápas

13:00              Spanilá jazda

13:15 – 13:45 slip’n slide – najrýchlejší dojazd

13:45 – 14:15 Bungee run

14:00              Jediná drift show v ČR a SR v Starej Turej na Mierovej ulici /stuntriding/

14:15 – 14:45 Najlepší globetrotters na TS

14:45 – 15:15 SuperDRIVE – Škola bezpečnej jazdy zásady bezpečnej jazdy, otočenie motorky na bočnom stojane 

15:15 – 16:00 Promenáda v plavkách 

16:00 – 16:15 Airbag vesty

16:15 – 16:45 Hlad je zlý pán /s pizza Fabbrica/

16:45 – 17:00 Šikovné ústa

17:00 – 17:30 Special Brothers Crew

17:30 – 18:30 Morčata na útěku

18:30 – 18:45 Vyhodnotenie denných súťaží 

18:45 – 19:20 Promenáda v spodnom prádle 

19:20 – 19:30 Vyhraj skúter 125 cm3za najväčší počet tombolových lístkov

19:30 – 20:30 Zoči Voči

20:30 – 21:00 Priamy prenos z TS do TV8: Žrebovanie  motocykla Harley Davidson za SMS

21:00 – 22:30 Vašo Patejdl & Band

22:30 – 23:00 Tombola a vyhodnotenie súťaže dievča Tanca Slnka 

23:00 – 00:00 Iné Kafé

00:00 – 00:15 Vodný ohňostroj

00:15 – 00:30 Program pre ženy 18+ 

00:30 – 01:30 Roxette tribute

 

Country stage

15:00 – 21:00 Michal Tučný revival

22:00 – 04:00 Corida

 

Staroprameň rock stage 

13:00 – 14:00 Primitivi

14:30 – 15:30 LAMPS

16:30 – 17:30 V36

18:30 – 19:30 Sitňan

20:00 – 00:00 Rockotéka

00:30 – 01:30 Maxim Turbulenc

01:30 – 04:00 Rockotéka

 

Športový areál

11:20               Šípky

13:20               Turnaj v plážovom volejbale (3-členné družstvá)

15:20               Bocca

19:20               Turnaj vo frisbee (3-členné družstvá)

 

Pláž

10:00 – 11:00  Pozdrav slnka z OZ Centrum Santosa /JOGA/ (pomôcky budú k dispozícii)

11:00 – 12:00  GO FIT! Zameranie na posilnenie tela s využitím vlastnej váhy (pomôcky budú k dispozícii) + flaša Mattoni pre cvičiacich

15:00               Vodné aktivity: najpresnejší a najstabilnejší surf

 

Gastro zóna

Rozprávkové dopoludnie pre rodiny s deťmi s eventovou agenutúrou Pintas

11:00               Rodinné súťaže

15:00               Minidisco

 

Horkýže slíže, Kali, Vašo Patejdl

 

 

Tešíme sa na Vás

Tanec Slnka