Program

Hlavné pódium

10.00              Dobré ráno Dubník

10.15 – 11.00 Vodný futbal

11.00 – 15.00 Nafukovacie atrakcie

12.00 – 12.30 Kynologický záchranný zbor SR

13.00 – 14.00  Spanilá jazda do Starej Turej

13.15 – 13.45  Lov bizóna

13.45 – 14.15 Indiánske pow vau

14.00 – 15.00  Kaskadéri v Starej Turej Crazy Day 14.30 – 15.15  Vytvorenie útočného vedenia (ukážka a súťaž hasičských záchranárov)

15.15 – 16.00  Kto nenájde, končí

16.00 – 16.30  Indians Motor

16.30 – 17.00  Vašek Gryc, majster Európy na trialbicykli

17.30 – 18.00  Štvorkolky a skúter show

18.00 – 19.00  Grobiani /SK/

19.00 – 19.15  Vyhodnotenie sobotných súťaží

19.15 – 19.30 Pamätné tričko za odvahu

19.30 – 20.30 Horkýže Slíže /SK/

20.30 – 20.45 Pozbieraj čo najviac lístkov a vyber si skúter

20.45 – 21.00 Večerná show

21.00 – 22.00 Katarína Knechtová /SK/

22.00 – 22.30 Tombola 22 cien

22.30 – 23.30 RAMMSTEIN Revival Band /SK/

23.30 – 23.45 Vodný ohňostroj

23.45 – 24.00 Program nad 18+ - striptíz

00.30 – 01.30 Nocadeň /SK/

Country stage

15.00 – 19.00 Country pesničky na želanie DJ Joky

19.00 – 01.00 Country limit club /SK/

01.00 – 03.00 Karaoke Country

Rock stage

13.00 – 14.00 Fidlicanti /SK/

14.30 – 15.30 Ewelin /SK/

16.00 – 17.00 Kelwin /CZ/

17.30 – 18.30 Dr.Hekto /CZ/

19.00 – 20.00 Billy Kellner /SK/

21.30 – 22.30 Pentagramček /SK/

22.30 – 23.00 Súťažíme v Rock stage

23.00 – 04.00 Rockotéka a Discopárty s DJ Tominom

Gastro zóna

11.00 – 11.30  Motoškola s Crazy Day

11.30 – 12.00 Airwheel – prezentácia elektrických kolobežiek

12.00 – 12.30 Fotenie na fotoknihu

17.00 – 17.30 Tandem s motorkou

18.30 – 19.00 Fotenie na fotoknihu

Športový areál

12.00             Plážový kroket

15.00             Turnaj vo plážovom futbale

20.00             Plážové kuželky

21.00             Turnaj vo frisbee

 

Lístky v predpredaji môžte zakúpiť tu: Predaj lístkov 2017

 

Tešíme sa na Vás

Tanec Slnka

 

 

 Hlavné pódium

10.00               Dobré ráno Dubník

10.15 – 11.00 INDIÁNI na Tanci Slnka (pláž)

11.00 – 11.30 Exhibičné zápasy v boxe

12.00 – 13.00  Spanilá jazda do Kálnice, návšteva Bikerscentra / ukážky jázd v parku, guláš a nealko pivo pre účastníkov TS grátis

12.15 – 13.00 INDIÁNI na Tanci Slnka

13.15 – 13.45 Bungee jump pre menej odvážnych

13.45 – 14.15  Zápasy v ringu

14.15 – 14.45  Bojová výprava

15.00 – 15.30  Ring

15.30 – 15.45 Čínske bojové umenie Wu-shu (Centrum Stará Turá)

15.45 – 16.15 Hasičský Iron Man / ukážky práce hasičov a súťaž

16.45 – 17.15 Exhibičné zápasy K1

17.15 – 17.30 Prvá pomoc pri nehode motorkára

17.30 – 18.00 Exhibičné zápasy MMA

18.30 – 19.30 Chiki Liki Tu-a /SK/

19.30 – 19.45 Vyhodnotenie piatkových súťaží

19.45 – 20.00 Pamätné tričko za odvahu

20.00 – 21.00 Polemic /SK/

21.00 – 21.15 Okomer

21.15 – 21.30 Pozbieraj čo najviac lístkov

21.30 – 22.30 Kiss Forever Band/H/

22.30 – 23.45 Program nad 18+ – striptíz

22.45 – 23.00 Okomer a peromer

23.00 – 24.00 Bijouterrier /SK/

00.00 – 00.30 Okomer a peromer

00.30 – 01.30 Heľenine oči /SK/

Country stage (Oldies deň)

15.00 – 19.00 Oldies hity hrá DJ Joky

19.00 – 01.00 Jada /SK/

01.00 – 03.00 Oldies Párty

Rock stage

13.00 – 14.00 Dlhá doba /SK/

14.30 – 15.30 J!Scream /CZ/

16.00 – 17.00 K2 /CZ/

17.30 – 18.30 Zakázaný prístup /SK/

19.00 – 20.00 Waťák Kabát Revival /CZ/

21.30 – 22.30 Atmosferik /SK/

22.30 – 23.00 Súťaže v Rock stage

23.00 – 04.00 Rockotéka a Discopárty s DJ Tominom

Gastro zóna

11.00 – 11.30 Airwheel – prezentácia elektrických kolobežiek

11.30 – 12.00  Fotenie na fotoknihu

16.15 – 16.45 Pretláčanie motoriek

18.30 – 19.00  Fotenie na fotoknihu

Športový areál

12.00              Petangue (vedľa parkoviska pre motorky)

15.00              Turnaj v plážovom volejbale

20.00              Boccia

21.00              Beach ball so svietivou loptičkou

 

Lístky v predpredaji môžte zakúpiť tu: Predaj lístkov 2017

 

Tešíme sa na Vás

Tanec Slnka

 

 

Hlavné pódium

15.00 – 15.10 Otvorenie TS

15.10 – 15.30 Pavel Balaš, viacnásobný majster ČR v mototriale

15.30 – 15.45 Jazda pomalosti

15.45 – 16.00 Transport zraneného / ukážka hasičov + súťaž

16.00 – 16.30 Základy prvej pomoci / zásah zdravotníkov

17.00 – 18.00 Spanilá jazda na agropenzión Adam, bioguláš a kofola pre účastníkov jazdy Tanca Slnka 2017 zadarmo

17.15 – 17.30 Šikovné ruky našich motorkárok

18.00 – 19.00 Atmosferik /SK/

19.00 – 19.15 Pamätné tričko za odvahu

19.15 – 19.30 Vyhodnotenie štvrtkových súťaží

19.30 – 20.00 Pavel Balaš Hlavná Mototrial show

20.00 – 21.00 Requiem /SK/

21.00 – 21.10 Pozbieraj čo najviac lístkov

21.10 – 21.20 Pamätné tričko za odvahu

21.20 – 21.30 Bimbo v noci

21.30 – 22.30 Premier /CZ/

22.30 – 22.45 Okomer a peromer

22.45 – 23.00 Program nad 18+ – striptíz

23.00 – 24.00 Hoväda.sk /SK/ s ohňovými efektmi

24.00 – 00.30 Okomer a peromer

00.30 – 01.30 Hoväda /SK/

Country stage

17.00 – 19.00 Country podvečer hrá DJ Joky

19.00 – 01.00  Kaňon /SK/

01.00 – 03.00 Country bál

Rock stage

15.00 – 16.00 The Mythus /SK/

16.30 – 17.30 RockArea /SK/

19.00 – 20.00 Dafy and the Rafters /SK/

20.30 – 21.30 Jozefovekone /SK/

21.30 – 22.00 Súťaže v Rock stage

22.00 – 04.00 Rockotéka a Discopárty s DJ Tominom

Gastro zóna

15.30 – 16.00 Airwheel – prezentácia elektrických kolobežiek

16.00 – 16.30 Fotenie na fotoknihu

17.30 – 18.00  Motoškola a základ trialu

18.30 – 19.00  Fotenie na fotoknihu

Športový areál

16.00              Turnaj v badmintone

19.00             Šípky

21.00              Turnaj vo frisbee

 

Lístky v predpredaji môžte zakúpiť tu: Predaj lístkov 2017

 

Tešíme sa na Vás

Tanec Slnka